Pāriet uz galveno saturu
Kontrasts
Font size

Brīvdabas pasākumi

Sat. 13.05.2023. 19:00 - 21:00

MUZEJU NAKTS ORIENTĒŠANĀS PARKĀ


Sun. 28.05.2023. 11:00

Ziemeļblāzmas 115. Bērnu svētki | VISI MANI DZIESMU SVĒTKI


Sun. 11.06.2023. 11:00

KOPRADES RĪTS | RADOŠAIS PULSS | Zīmēšana kopā ar ilustratori RŪTU BRIEDI

Tējas namiņš

Thu. 15.06.2023. 19:00

VASARAS VAKARA NOKRĀSAS | visskaistākās IMANTA KALNIŅA dziesmas


Sat. 17.06.2023. 18:00

Tautas deju un mūzikas koncerts | MAZĀ VASARAS EIROPIĀDE

Daudzfunkcionālais laukums

Sun. 18.06.2023. 16:00

Rīgas sieviešu un vīru koru koncerts | AUGŠUP DZĪVĪBA SKAN

Daudzfunkcionālais laukums

Tue. 20.06.2023. 19:00

IELĪGOŠANAS PASĀKUMS | JĀŅU DIENA LEPNI NĀCA!


Thu. 20.07.2023. 19:00

VASARAS VAKARA NOKRĀSAS | GAPOLJERI


Sun. 23.07.2023. 11:00

KOPRADES RĪTS | RADOŠAIS PULSS | Zīmēšana kopā ar mākslinieci ALISI MEDIŅU

Tējas namiņš

IZPĀRDOTS
Sun. 23.07.2023. 14:00

Mākslinieces Alises Mediņas plenērs – meistarklase gleznošanā

Tējas namiņš

Thu. 27.07.2023. 19:00

VEF JAZZ CLUB | Mark Vilensky and The Old World Blues | Trombomānija


Fri. 28.07.2023. 18:00

AUGUSTA DOMBROVSKA PIEMIŅAS PASĀKUMS

Tējas namiņš

Wed. 02.08.2023. 20:00

Sadziedāšanās vakars ar Mārtiņu Kanteru


Thu. 10.08.2023. 19:00

Cikla VASARAS VAKARA NOKRĀSAS koncerts DZIESMINIEKA SIRDS


Sun. 13.08.2023. 12:00

Mākslinieces Alises Mediņas plenērs – meistarklase gleznošanā

Tējas namiņš

Sun. 20.08.2023. 12:00

KOPRADES RĪTS | RADOŠAIS PULSS | Dziedāšana kopā ar komponistu JĀNI STRAZDU un vokālo pedagogu SINDIJU TROPU

Tējas namiņš

Thu. 24.08.2023. 19:00

VEF JAZZ CLUB | LIELPILSĒTAS AINAVAS | Arbenz | Krijger | Pursglove


Sat. 26.08.2023. 10:00

KONCERTS | ES MĪLU TEVI TĒVU ZEME


Sat. 11.11.2023. 19:00

Lāčplēša dienai veltīts pasākums | AR NEDZIESTOŠU LIESMU SIRDĪ


Sun. 03.12.2023. 18:00

ZIEMASSVĒTKU EGLES IEDEGŠANAS PASĀKUMS | ZIEMASSVĒTKU GAISMA


Sun. 31.03.2024. 12:00

LIELA NĀCA LIELDIENIŅA

Daudzfunkcionālais laukums

Sat. 20.04.2024. 21:00

PARKA KULTŪRAS SEZONAS ATKLĀŠANA

Daudzfunkcionālais laukums

Sat. 18.05.2024. 18:00

MUZEJU NAKTS ORIENTĒŠANĀS PARKĀ


Sun. 02.06.2024. 11:00

Ziemeļblāzmas 116. bērnu svētki | SĪKI, MAZI KUKAINĪŠI

Daudzfunkcionālais laukums

Tue. 11.06.2024. 20:00

KONCERTS | PEONIJU DĀRZA MELODIJAS

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parks

Sun. 16.06.2024. 11:00

Koprades rīts | RADOŠAIS PULSS

Tējas namiņš

Thu. 20.06.2024. 17:00

IELĪGOŠANAS PASĀKUMS | MAĢISKAIS JĀŅU GAIDĪŠANAS LAIKS

Daudzfunkcionālais laukums

Sat. 06.07.2024. 18:00

MAZĀ VASARAS EIROPIĀDE

Daudzfunkcionālais laukums

Thu. 11.07.2024. 19:00

Cikla VASARAS VAKARA NOKRĀSAS koncerts | aktieru ansamblis ILGA


Thu. 18.07.2024. 19:00

VEF JAZZ CLUB | JASON HUNTER BALTIC QUARTET | ANDY JAMES & JON COWHERD All Star

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parks

Sun. 21.07.2024. 14:00

Mākslinieces Karine Paronjancas plenērs – meistarklase gleznošanā

Tējas namiņš

Sun. 28.07.2024. 16:00

AUGUSTA DOMBROVSKA PIEMIŅAS PASĀKUMS | KULTŪRAS MANTOJUMA NOZĪME MŪSDIENĀS

Tējas namiņš

Thu. 15.08.2024. 19:00

VASARAS VAKARA NOKRĀSAS | VIŅŠ UN VIŅA

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parks

Sun. 18.08.2024. 11:00

KOPRADES RĪTS | RADOŠAIS PULSS

Tējas namiņš

Thu. 22.08.2024. 19:00

VEF JAZZ CLUB | MATĪSA ČUDARA TRIO / MÁRIA REHÁKOVÁ SEXTET ( Slovākija/ Lielbritānija)

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parks